• Telefon: 582 343 370
 • Mobil: +420 777 343 300
 • E-mail: info@adpsanco.cz

Pracovní příležitosti

Hledáme

 • registrované zdravotní sestry u MZČR
 • neregistrované zdravotní sestry u MZČR
 • rehabilitační pracovníci
 • ošetřovatelky
 • pečovatelky
 • řidičský průkaz skupiny B výhodou

Pokud se chcete stát součástí našeho týmu, vyplňte přijímací dotazník a budete u nás v evidenci. Pokud se uvolní pracovní pozice, budeme Vás ihned kontaktovat.

Nabízíme

 • zajímavou práci s pružnou pracovní dobou
 • smluvní plat s výkonnostním ohodnocením
 • motivační složky mzdy
 • zajištění stravy v pracovní době
 • firemní oděv
 • možnost dalšího vzdělávání ve společnosti s tradicí
 • a spousty dalšího

Proč u nás pracují

Na lůžkovém oddělení firmy ADP-SANCO pracuji 4. rokem. Byla jsem přijata na pozici pečovatelky.

Má práce mne těší a stala se smyslem mého života. Péče o potřebné je velmi zajímavé a člověka obohacující poslání.

Povolání tkví v prostém poskytování pomoci bližním. Protože trpící člověk potřebuje především člověka. Člověka naslouchajícího a chápajícího. Nestačí uspokojit pouze potřeby fyzické, lidé touží cítit, že ve své obtížné situaci nejsou sami a přestože jsou již nemohoucí, chovají se k nim ostatní s úctou, kterou si každý člověk zaslouží.

Dům domácí péče se může pochlubit hezkým prostředím v nově zrekonstruované budově. Pokoje jsou prozářené veselými barvami, takže se zde mohou cítit dobře nejen naši svěřenci, ale i my, kteří zde pracujeme.

Jelikož mé původní povolání se od stávajícího liší (na přání rodičů jsem studovala na jiné škole, než jsem si chtěla zvolit), firma mi vyšla vstříc a umožnila doplnit si náležité zdravotnické kurzy, za což jsem jí opravdu vděčná. Pro všechny své zaměstnance také pořádá v průběhu roku zajímavé semináře a přednášky.

Velmi si vážím toho, že jsem se mohla stát součástí týmu této agentury.

Smysluplná práce, dobrý kolektiv a pěkné pracovní prostředí - co víc bych si mohla přát?

Jana Svobodová

V agentuře ADP-SANCO pracuji od února 2007. Byla jsem přijatá jako zdravotní sestra v terénu. Tuto práci jsem si vybrala po určitých zkušenostech, protože jsem v podobných agenturách už pracovala. V první tři měsíce a v druhé dva roky.

Tato práce mě velice zajímá a baví z několika důvodů. Je rozmanitá a tím zajímavá, protože kdybych pracovala v jakékoliv nemocnici, budu přijatá na určité oddělení se zaměřením na jeden obor - např. jen chirurgie, interna, ortopedie atd. V agentuře domácí péče poskytujeme komplexní sociální a zdravotní péči starým a potřebným lidem, takže pracuji v mnoha oborech. Poskytuji péči jak chirurgickou a kožní, tak interní a psychiatrickou. Zdravotní péči doplňuje komplexní sociální péče.

K práci používám služební auto, řízení vozidla mě také velmi baví, díky této práci jsem během několika měsíců poznala už skoro celý okres, dostala jsem se na místa, kde jsem nikdy nebyla.

A co je na této práci tak hezké a příjemné, tak to, že lidé, pokud se jim věnujeme v jejich sociálním prostředí, se cítí mnohem lépe, než v nemocnici, a jsou vděční, že za nimi přijedeme. Poznala jsem už velký počet lidí a ke spokojenému pocitu z dobře vykonané práce mi pomáhá jejich úsměv a poděkování. A pokud se na stejná místa vracím, těší se na mě a vítají mě.

Tato práce mě opravdu uspokojuje a neměnila bych za jinou.

H. Weissová

Již třetím rokem pracuji v soukromé agentuře ADP-SANCO jako zdravotní sestra v terénu. Tato práce mě velmi baví, obohacuje mě jako člověka samotného, neustále mě zdokonaluje v mé profesi nečekanými stavy pacientů, kdy se musím co nejrychleji rozhodnout a poskytnout co nejlépe první pomoc, a tím mě nutí se neustále vzdělávat a poznávat nové případy.

Každý odpracovaný den má pro mě smysl, když vím, že jsem pro klienty udělala jak po zdravotní, tak po psychické stránce to nejlepší a tím jim pomohla překonat jejich obtíže, nemohoucnost a kolikrát i zoufalství a dala jim naději, proč žít dál. Občas je opravdu těžké, i pro nás sestry, smířit se s tím, že odešel náš dlouholetý klient, nebo naopak, kdy dojde k uzdravení a návratu pacienta zpět k soběstačnosti. Vytvořily jsme kolektiv - tým tvořený sestrami a pečovatelkami, kde najdeme útěchu mezi sebou navzájem, i rady a zkušenosti mezi sebou získané. Jsem velmi ráda, že jsem dostala možnost pracovat v této firmě a dívat se na svět očima lidí téměř na sklonku jejich života a snažit se jim poskytnout co nejdůstojnější způsob žití!

Díky terénní práci, kde používám služební auto, jsem se velmi zdokonalila v řízení a poznala téměř celý okres. Tuto práci jsem začínala vykonávat na kole a díky této agentuře, kde jsem si následně udělala řidičský průkaz, jsem se obohatila i osobně a zvedla se má životní úrověň.

K. Valachová